کد مناقصه : 1014
عنوان آگهی مناقصه : آگهی فراخوان شناسائی و ارزیابی تأمین کنندگان کالا و خدمات و مشاورین
تاریخ باز گشایی: 1398/6/31
نام روزنامه: ایران
تاریخ چاپ روزنامه: 1398/3/27
بهای خرید اسناد: 0 ریال
تاریخ خرید اسناد(حداکثر): 1398/6/30
نام بانک : -
شماره حساب : 000000000000000
مبلغ تضمین شرکت در مناقصه: ریال
تاریخ برگزاری : 1398/6/31
وضعیت : برگزار شده

توضیحات

شرکت مهندسی و ساختمانی صبا نفت در نظر دارد به منظور استفاده هرچه بیشتر از ظرفیت­های موجود در کشور نسبت به شناسائی و ارزیابی تأمین­ کنندگان کالا و خدمات (تأمین­ کنندگان مصالح، تأسیسات و تجهیزات ساختمان و پیمانکاران) و مشاورین دارای صلاحیت در حوزه ساختمان اقدام نماید.


جهت دریافت مدارک شرکت در مناقصه در سامانه مناقصه و مزایده ثبت نام نمایید،

بعد از تایید نام کاربری و دریافت رمز به سامانه وارد شوید و مدارک مزایده را دریافت نمایید.


 

شرایط

متقاضیان می­توانند در صورت تمایل با داشتن معرفی نامه از ساعت 8:30 الی 16:00 بجز روزهای پنجشنبه و ایام تعطیل به شرکت مهندسی و ساختمانی صبا نفت- مدیریت قراردادها به نشانی: میدان شیخ بهائی، خیابان ونک غربی، شماره 172، طبقه چهارم مراجعه و پرسشنامه اطلاعاتی را دریافت نموده و پس از تکمیل، پرسشنامه مذکور را به همراه مدارک و مستندات خواسته شده به نشانی فوق تحویل نمایند.

مهلت زمان دریافت پرسشنامه اطلاعاتی از تاریخ درج آگهی نوبت دوم به مدت 15 روز و مدت تکمیل و تسلیم پرسشنامه به مدت یک هفته از تاریخ اتمام مهلت دریافت می­باشد.

پس از بررسی اسناد و مدارک واصله و در چهارچوب ضوابط و مقررات داخلی، برای تأمین­ کنندگان کالا و خدمات و مشاورین که حد نصاب لازم را کسب نموده و واجد شرایط تشخیص داده شوند گواهینامه صادر شده و از ایشان جهت شرکت در مناقصات آتی دعوت به عمل خواهد آمد.

لازم بذکر است اولویت دعوت به مناقصه با متقاضیانی است که در این فراخوان شرکت نموده و گواهینامه مربوطه را اخذ نموده­اند.

شرکت در فراخوان شناسائی و ارزیابی پیمانکاران و تسلیم پرسشنامه و مدارک و مستندات، هیچگونه حقی را برای متقاضیان ایجاد نخواهد کرد.